,,Mecz o Wszystko”

Date : 20 września 2020

W niedzielę 20 września  W Olsztynie na stadionie OSiR przy al. Piłsudskiego odbyło się piłkarskie spotkanie charytatywne mające na celu pomoc dla młodego piłkarza 16-letniego Sebastiana, który doznał bardzo poważnej Kontuzji kręgosłupa. 

 “Mecz o Wszystko” – to spotkanie, połączone ze zbiórką pieniędzy na rehabilitację piłkarza Sebastiana Ocimka.

 Sebastian to utalentowany zawodnik drużyny Pojezierze Prostki, który w połowie sierpnia zadebiutował w drużynie seniorów swojego klubu. Niestety podczas meczu zderzył się niefortunnie z bramkarzem i doznał kontuzji uszkadzając kręgi szyjne i rdzeń kręgowy, co spowodowało czterokończynowy paraliż.

Chłopak jest już po pierwszej operacji. Potrzebuje jednak pomocy finansowej na leczenie i rehabilitację, by móc sprawnie żyć i stanąć na nogi. Zebrane środki finansowe podczas meczu zostaną przekazane na pomoc dla Sebastiana.

W wyjątkowym meczu charytatywnym zmierzyły się ze sobą Reprezentacja Parlamentarzystów, którą zasilili polscy posłowie i senatorowie z różnych stron politycznych oraz Reprezentacja „Wielkich Serc”, w której zagrały znane osoby ze świata sportu i sceny artystycznej. W barwach drużyny Parlamentarzystów wystąpił Senator RP Wiktor Durlak

,,Mecz o Wszystko”,,Mecz o Wszystko”
@