W dniu dzisiejszym miała miejsce uroczystość Dożynek Województwa Małopolskiego, które odbyły się w malowniczej Korzennej. To ważne święto dla wszystkich rolników, podczas którego doceniamy ich niesamowity wkład w rozwój naszej ojczyzny.

Wśród licznie zgromadzonych gości byliśmy świadkami szczególnego momentu. Senator RP Wiktor Durlak w swoim wystąpieniu podziękował rolnikom za ich trud oraz nieustanną i ciężką pracę. Następnie  odczytał list od Prezydenta RP, Pana Andrzeja Dudy, który był skierowany bezpośrednio do rolników. W liście tym Prezydent podkreślał rolę rolników w kształtowaniu tożsamości naszej ojczyzny oraz w jej gospodarczym rozwoju.

Dożynki to nie tylko święto plonów, ale także święto ludzi, którzy nieustannie pracują na rzecz naszego kraju. Dziękujemy rolnikom i wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tegorocznych Dożynek w Korzennej!

Dożynki Województwa Małopolskiego w Korzennej – Podziękowania dla RolnikówDożynki Województwa Małopolskiego w Korzennej – Podziękowania dla Rolników
@