Senator Wiktor Durlak wziął udział w uroczystym otwarciu hali widowiskowo-sportowej w Korzennej, które połączone było z zakończeniem roku szkolnego 2020/2021. Wydarzenie poprzedziła uroczysta msza święta, po której uczniowie i zaproszeni goście udali się do nowego obiektu.  

Po uroczystym poświeceniu hali, zaproszeni goście, uczniowie oraz nauczyciele mogli m.in. zobaczyć prezentację multimedialną na temat historii budowy hali, wysłuchać koncertu w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej I stopnia w Korzennej czy kibicować zawodnikom podczas meczu siatkówki, który został rozegrany pomiędzy uczniami szkoły w Korzennej.

W trakcie oficjalnych uroczystości głos zabrał senator Wiktor Durlak, który pogratulował gospodarzowi gminy nowego obiektu oraz podziękował uczniom za ich trud włożony w naukę, w tym szczególnym czasie pandemii, gdzie spora część zajęć odbywała się zdalnie. Kończąc swoją wypowiedź, senator Wiktor Durlak życzył wszystkim uczniom wspaniałych wakacji oraz udanego wypoczynku przed kolejnym rokiem szkolnym.

Otwarcie hali widowiskowo-sportowej w KorzennejOtwarcie hali widowiskowo-sportowej w Korzennej
@