Senator Wiktor Durlak wziął udział w uroczystym otwarciu hali widowiskowo-sportowej w Korzennej, które połączone było z zakończeniem roku szkolnego 2020/2021. Wydarzenie poprzedziła uroczysta msza święta, po której uczniowie i zaproszeni goście udali się do nowego obiektu.  

Po uroczystym poświeceniu hali, zaproszeni goście, uczniowie oraz nauczyciele mogli m.in. zobaczyć prezentację multimedialną na temat historii budowy hali, wysłuchać koncertu w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej I stopnia w Korzennej czy kibicować zawodnikom podczas meczu siatkówki, który został rozegrany pomiędzy uczniami szkoły w Korzennej.

W trakcie oficjalnych uroczystości głos zabrał senator Wiktor Durlak, który pogratulował gospodarzowi gminy nowego obiektu oraz podziękował uczniom za ich trud włożony w naukę, w tym szczególnym czasie pandemii, gdzie spora część zajęć odbywała się zdalnie. Kończąc swoją wypowiedź, senator Wiktor Durlak życzył wszystkim uczniom wspaniałych wakacji oraz udanego wypoczynku przed kolejnym rokiem szkolnym.

@