Z okazji uroczystego otwarcia nowo wybudowanej hali sportowej w Kobylance, w dniach 22-24 września rozegrano Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Złotego Kiwona, który odbył się pod honorowym patronatem Senatora RP Wiktora Durlaka oraz Posła na Sejm RP Barbary Bartuś.

W nowo otwartej hali rywalizowały cztery drużyny z PlusLigi – najwyższego szczebla rozgrywek w naszym kraju. Do Kobylanki przyjechali zawodnicy z klubów LUK LUBLIN, Stal NYSA, GKS KATOWICE, CUPRUM LUBIN.

Pierwszym zwycięzcą Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Złotego Kiwona został zespół Cuprum Lubin, który w finale pokonał ekipę z Nysy. Trzecie miejsce przypadło zawodnikom z Katowic, a beniaminek Plus Ligi z Lublina znalazł się tuż za podium. Zawodnikom z trybun kibicował senator Wktor Durlak, który oglądał mecz o pierwsze i trzecie miejsce.

Po zakończeniu rozgrywek Senator Wiktor Durlak , Barbara Bartuś oraz władze Gminy Gorlice  Jan Przybylski Wójt Gminy i Mieczysław Skowron Przewodniczącym Rady Gminy Gorlice wręczyli statuetki i nagrody zwycięskim drużynom.

Otwarcie nowoczesnej hali sportowej w KobylanceOtwarcie nowoczesnej hali sportowej w Kobylance
@