Święto Niepodległości to dla Polaków dzień szczególny, jedno z najważniejszych świąt państwowych. Po 123 latach zaborów – niewoli naznaczonej walką, cierpieniem i wysiłkiem wielu pokoleń Polek i Polaków – nasz kraj odzyskał suwerenność i po wielu dziesięcioleciach Polska powróciła na mapę Europy.

Z okazji Święta Niepodległości Senator RP Wiktor Durlak wziął udział w uroczystych obchodach, które rozpoczęły się Mszą Św. w Bazylice Mniejszej w Grybowie, następnie razem z władzami samorządowymi i mieszkańcami uczestniczyli w marszu i złożyli kwiaty pod Pomnikiem Ofiar Faszyzmu w grybowskim parku.

Kolejnym punktem obchodów Święta Niepodległości 🇵🇱, było śpiewanie pieśni patriotyczny pod Dębem Wolności w parku w Nowym Sączu a następnie przemarsz wraz z samorządowcami, służbami mundurowymi oraz członkami Prawa i Sprawiedliwości pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego gdzie zostały złożone wiązanki kwiatów.

Trzecim etapem świętowania były uroczystości w Krakowie. Msza Świętej w Katedra na Wawelu następnie w hali sokoła wystąpienie Prezesa Prawo i Sprawiedliwość Jarosław Kaczyński, po którym odbyło się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych 🇵🇱

Niech żyje Polska!!! 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱

104. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości🇵🇱104. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości🇵🇱
@